ART / Etchings etc / Graphic art 15417197
nr 1541 7197
Jukka Vänttinen
(f. 1954)
3 pcs, oramade lösa blad, Grafiska Sällskapet, portfölj 3, 1990. Mattias Fagerholm (b. 1952). Sven-Ingvar Johansson (b. 1962), Sweden. Jukka Vänttinen (b. 1954). Signerade och numrerade 28/260. Sheet: ca 39x42-50x40 cm,
GRAPHIC ART, 3 st, oramade lösa blad, Grafiska Sällskapet, portfölj 3,1990. Mattias Fagerholm (f. 1952), Sven-Ingvar Johansson (f. 1962), Sverige. Jukka Vänttinen (f. 1954), Signerade och numrerade 28/260. Bladets mått: ca 39x42-50x40 cm
SEK 100
Monday May 22 2023
at 20:43:43
20/5 12:31:04